O MNĚ

Už je mi přes 40 a jsem za to ráda. Mám čas, abych se věnovala rodině (včetně jejího čtyřnohého člena), práci i sobě. Baví mě učit se nové věci a ujasňovat si, proč tady vlastně jsem. Intenzivně vnímám chvíle, kdy se cítím opravdu dobře, v harmonii sama se sebou a to mě naplňuje štěstím. Jde o čas, kdy kolem sebe cítím podporu a lásku, zároveň žiji a rozhoduji se svobodně a dělám to, co mi dává smysl.

Při práci na manažerském postu v nadnárodní korporaci se mi několik posledních let nedařilo tímto způsobem žít. Především jsem přestala ve své práci nacházet smysl. Tak jsem vstoupila do soukromého podnikání, spolu s mými přáteli jsem pomohla vybudovat úspěšnou firmu a momentálně s mojí sestřenicí (a kamarádkou) buduji místo, kde se budou moct potkávat všechny moje "profesní lásky".

Namísto s čísly, pracuji s lidmi. V Ateliéru Zlehka jsme vytvořili prostor, kde můžu zúročit výsledky několikaletého studia kineziologie (Metody 3v1, systému One Brain®) a aromaterapie. Nedávno jsem také ukončila studium konstelační školy a certifikovaný kurz BodyAwake® jógy. Kombinace těchto metod mi dává možnost dělat takovou práci, při které nehlídám čas, necítím únavu a která mi přináší radost. Každý posun, který vidím, každá pozitivní emoce, kterou během těchto prací zažívám, mi dokazuje, že moje volba byla správná. Vzdálila jsem se od světa podnikových financí, ale proč ne? Kde je psáno, že musíme celý život zůstat ve volbě, kterou jsem udělali ve svých 18ti letech? 

Vystudovala jsem ekonomiku, dlouho jsem pracovala v oblasti finančního controllingu a možná díky tomu potřebuji vnímat pevnou půdu pod nohama. Snad i proto mě učarovala kineziologie (Metoda 3v1, systém One Brain®), metoda systematická, srozumitelná a logicky skládající životní příběh. Ale také se ráda vznáším. Miluji příběhy. Miluji rozmanitost života. A proto se na mé cestě zhmotnily esenciální oleje. A to je prostě paráda, tolik vůní, tolik léčení, tolik emocí. Tolik moudrosti. Stále se učím, jak oleje používat, a je to velká radost mého života. A BodyAwake® jóga? Jak říká moje učitelka Dr. Sue Morter: "Jóga je život. Život je jóga". Jóga mě spojuje samu se sebou, je to základ mého bytí.

Jsem prostě spokojená žena, která se s vámi ráda potká na vaší životní cestě.CERTIFIKÁTY

STÁLE STUDUJI, TAK KDO SI POTRPÍTE NA POTVRZENÍ - ještě toho bude víc..